Home » اخبار و عکسهای افراد مشهور » زین مالیک وان دایرکشن را ترک میکند !!!!

زین مالیک وان دایرکشن را ترک میکند !!!!

وان دایرکشن

http://ariafun.com

جدایی جنجال برانگیز زین مالیک از گروه وان دایرکشن

زین مالیک عضو مطرح گروه وان دایرکشن پس از ۵ سال فعالیت چشم گیر در این گروه اعلام کرد که قصد دارد از گروه وان دایرکشن جدا شود !!!

وان دایرکشن یا یک جهت (به انگلیسی: One Direction) یک گروه پاپ پسرانه بریتانیایی-ایرلندی است که در سال ۲۰۱۰ شروع به کار کرد. نایل هوران، زین مالک، لیام پین، هری استایلز و لوئی تاملینسون اعضای اصلی این گروه هستند. طرفداران این گروه دایرکشنر (به انگلیسی: Directioner) نامیده می‌شوند.

آنها با انتشار آلبوم همه شب بیدار در نوامبر سال ۲۰۱۱ به شهرت بیشتری دست پیدا کردند. این آلبوم برای اولین بار در تاریخ و در نخستین هفته پخش در آمریکا، در صدر جدول پرفروش‌های موسیقی این کشور قرار گرفت. آلبوم دوم آنها مرا به خانه ببر در نوامبر ۲۰۱۲ منتشر شد و این آلبوم نیز فروش بسیار خوبی داشت. نام سومین آلبوم آنها، خاطرات نیمه‌شب نام دارد که در نوامبر ۲۰۱۳ منتشر شد. این گروه تک آهنگ جدید خود را به نام «ضد آتش» را در ۹ سپتامبر ۲۰۱۴ وارد بازار کرد. آلبوم چهارمشان در تاریخ ١٧ نوامبر وارد بازار می‌شود.

http://ariafun.com

پس از جدایی جنجال برانگیز زین مالیک از این گروه موفق بریتانیایی وان دایرکشن به یک گروه چهار نفره تغییر یافت .به گفته یک منبع معتبر واکنش اعضای گروه به این تصمیم ناگهانی و تاثر انگیز زین اینگونه بوده است :

 ما از رفتن زین ناراحتیم اما برای تصمیمش احترام قائلیم . ۵ ساله گذشته عالی بود وابسته هم بودیم و همیشه دوست میمانیم ما چهارتایی ادامه خواهیم داد . در حال حاضر روی ضبط آلبوم جدید کار میکنیم و امیدواریم طرفداراران را در صحنه های بعدی تور ببینیم..

 

گروه وان دایرکشن پنجمین آلبوم خود را بدون حضور زین مالیک ضبط خواهند کرد. در همین حال، سایمون کاول طراح اصلی گروه وان دایرکشن هم اعلام کرد که ازرفتن زین مالیک متاسف است

منبع : آریا فان

About مدیر

من علیرضا نویسنده سایت آریافان هستم. سینما، بازیهای کامپیوتری و موضوعات مربوط به سلبریتی ها و خلاصه مطالب فان از علاقه مندی ها من است. لطفاً مطالب من را در آریافان دنبال کنید و برای ارتباط با ما از فرم تماس با ما موجود در سایت استفاده کنید.

Check Also

نیکول کیدمن 2015

عکس های نیکول کیدمن ۲۰۱۵

نیکول کیدمن را باید سوپر استار آمریکایی در سالهای ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ بدانیم، کیدمن که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً تکمیل کنید *