Home » اخبار داغ روز » تلویزیون با مهران مدیری و کلاه قرمزی پولدار میشود !!!

تلویزیون با مهران مدیری و کلاه قرمزی پولدار میشود !!!

تلویزیون

برنامه های پر درآمد تلوزیون

درامد زایی مهران مدیری و کلاه قرمزی

مهران مدیری تلوزیون را پولدار کرد | مهران مدیری و کلاه قرمزی تلوزیون را پولدار می کنند | کلاه قرمزی ۹۴ | سریال در حاشیه مهران مدیری ۹۴ | تلوزیون پولدار میشود

 

در آغاز هفته دوم نوروز و در حالی که دو روزی است دو مجموعه “کلاه قرمزی” و “در حاشیه” روی آنتن رفته اند استفاده آگهی دهندگان از باکسهای تبلیغاتی این دو برنامه چشمگیر است.

نه فقط پیش از شروع این دو مجموعه، حجم نسبتا قابل ملاحظه ای تیزرهای تبلیغاتی روی آنتن می رود که برای باکس میانی این دو مجموعه هم واحد بازرگانی صداوسیما سنگ تمام گذاشته است.

در باکس میانی تبلیغات “در حاشیه” و “کلاه قرمزی” همه جوره تبلیغاتی روی آنتن می رود و علاوه بر آن به هنگام پخش این دو مجموعه نیز مقادیری آگهی تبلیغاتی به صورت زیرنویس نشان داده می شود.

شنیده شده در همین دو روز ابتدایی نمایش علاوه بر سفارش دهندگان قبلی، تعدادی از شرکتهای بزرگ تولید محصولات غذایی نیز طی تماسهایی با مدیران بازرگانی سیما، تقاضای پخش آگهی محصولات خود را مطرح نموده اند که به علت محدودیت باکس میانی این دو برنامه، پاسخ مثبتی به آنها داده نشده!

با این حال این تقاضاها مدیران سیما و بخصوص معاونت این رسانه که سعی کرد همه جوره پای سریال مهران مدیری بایستد را به شدت راضی و خرسند ساخته است.

پیامی که از این ماجرا گرفته می شود چیست؟

اینکه رسانه ملی می کوشد به لطف استفاده از چهره هایی خوشنام در فیلد کاری خویش به جلب آگهی بپردازد خیلی خوب است و البته ایرادی هم بر آن وارد نیست.

همین که فقط دو تیم کاری یعنی مهران مدیری و ایرج طهماسب-حمید جبلی آن قدر توانایی دارند که می توانند برای رسانه ای که امکانات در اختیارشان می گذارد پولسازی کنند یک پیام را هم برای مسئولان رسانه ملی دارد و آن هم اینکه اگر آنها به جای قمار کردن بر روی مجموعه سازانی که طی سالهای اخیر عدم توانایی شان در جلب مخاطب آشکار شده به سراغ آدمهایی بروند که پتانسیل بالایی برای جلب مخاطب دارند به این طریق لااقل بخشی از مشکلات مالی رسانه ملی هم مرتفع خواهد شد.

 

About مدیر

من علیرضا نویسنده سایت آریافان هستم. سینما، بازیهای کامپیوتری و موضوعات مربوط به سلبریتی ها و خلاصه مطالب فان از علاقه مندی ها من است. لطفاً مطالب من را در آریافان دنبال کنید و برای ارتباط با ما از فرم تماس با ما موجود در سایت استفاده کنید.

Check Also

آسانسور والیبال

بازیکن والیبال پیکان و اتهام تعرض جنسی

امروز سایت جهانی والیبال در این آدرس  خبری را از سوء استفاده جنسی از یک …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً تکمیل کنید *