Home » اخبار داغ روز » جوان روسی بصورت آنلاین خودکشی کرد + تصاویر

جوان روسی بصورت آنلاین خودکشی کرد + تصاویر

فیلم خودکشی

خودکشی آنلاین جوان روسی!+عکس

تصاویر خودکشی اینترنتی مرد روسی

یک جوان ۲۶ ساله روسی به نام “سیرگی کریلوف” در اتفاقی نادر یکشنبه هفته گذشته به صورت آنلاین دوستان خود را به دیدن صحنه خودکشی خود دعوت کرد. او در تمام هفته گذشته در فضای مجازی اعلام کرد که قصد دارد در مقابل چشم تمام مخاطبان خودکشی کند.

او در اولین اقدام، برای اثبات سخن خود اقدام به ساخت حساب اسکایپ کرد و در فضای مجازی اطلاع داد که صحنه مستقیم این حرکت عجیب و هولناک را به نمایش خواهد گذاشت تا مخاطبان این قاتل و مقتولِ توأمان را ببینند.

خودکشی آنلاین جوان روسی!+عکس

خودکشی آنلاین جوان روسی!+عکس

به گزارش العربیه ده ها نفر پس از دیدن این خبر در روز موعود به حساب اسکایپ سیرگی رفتند اما اکثر مخاطبان گمان می کردند که او شوخی می کند. عده ای هم با این تصور که اطلاعیه سیرگی فقط برای جلب توجه شخص خاصی است آن را جدی نگرفتند و باور داشتند که او از این تصمیم صرف نظر خواهد کرد. اما همانگونه که رسانه های اروپایی گزارش دادند، سیرگی به این وعده خود درمقابل چشمان ناباور مخاطبان عمل کرد.

در روز موعود سیرگی در فضای مجازی عکس نیمه عریان خود را در میان باغچه خانه به اشتراک گذاشت و سپس با مخاطبانی که برای دیدن صحنه خودکشی آمده بودند مشغول گفتگوی اینترنتی شد. با گذشت زمان کاربران از دیدن صحنه خودکشی ناامید شده بودند.

کاربران و مخاطبان اینترنتی سیرگی بدون این که این جوان ۲۶ ساله را نصیحت کنند، اقدام به تشویق او به خودکشی کردند. این پیام های تحریک کننده در صفحه جوان مقتول ثبت شده است.
منبع: جام نیوز

About مدیر

من علیرضا نویسنده سایت آریافان هستم. سینما، بازیهای کامپیوتری و موضوعات مربوط به سلبریتی ها و خلاصه مطالب فان از علاقه مندی ها من است. لطفاً مطالب من را در آریافان دنبال کنید و برای ارتباط با ما از فرم تماس با ما موجود در سایت استفاده کنید.

Check Also

آسانسور والیبال

بازیکن والیبال پیکان و اتهام تعرض جنسی

امروز سایت جهانی والیبال در این آدرس  خبری را از سوء استفاده جنسی از یک …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً تکمیل کنید *